Wsparcie dla zawodników AP

Trwa przyjmowanie zgłoszeń do 38. Rajdu Polskie Safari, 6. Rundy Mistrzostw FIA Strefy Centralnej w Rajdach Terenowych, 3. Rundy Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych, 5. i 6. Rundy Mistrzostw Republiki Czeskiej w Rajdach Terenowych, 3. Rundy Rajdowego Pucharu Polski Samochodów Terenowych, 3. Rundy Rajdowego Pucharu Polski Dacia Duster ELF CUP, 3. Rundy Pucharu Polski w Rajdach Baja.
Automobilklub Polski, organizator zawodów, przypomina, że zgodnie Regulaminem Pomocy dla zawodników AP można ubiegać się o zwrot podstawowej opłaty za wydanie licencji na rok 2018. Przypominamy stosowne punkty regulaminu:

1. WSPARCIE DLA KIEROWCÓW I PILOTÓW:
1.1. Zwrot podstawowej opłaty za wydanie licencji (bez dopłaty wynikającej ze zwiększenia kwoty ubezpieczenia NNW) dla kierowcy i pilota będącego członkiem AP pod warunkiem wystartowania w co najmniej czterech rundach w jakiejkolwiek dyscyplinie sportu samochodowego w terminie od 01.01.2018 r. do 30.11.2018 r.
1.2. Dotyczy WRC, ERC, RRR rajdów regionalnych, TER, CEZ, RSMP, WSMP, GSMP, RMPST, RPPST, HRSMP, MPRX, lub zagranicznych mistrzostw krajowych, RO (nie dotyczy startu w klasie GOŚĆ). Zwrot opłaty za wydanie licencji nastąpi pod warunkiem złożenia odpowiedniego wniosku w Biurze Sportu do dnia 30.11.2018 r. Bezwzględnym warunkiem uzyskania zwrotu opłat (wypłacanego na koniec sezonu 2018) jest zamieszczanie przynależności klubowej w treści informacji prasowych i/lub umieszczenie w widocznym miejscu na kombinezonie naszywki z logo Automobilklubu Polski. Naszywka musi znajdować się na kombinezonie i/lub przynależność klubowa w informacji prasowej musi być zamieszczona w trakcie każdej rundy sezonu 2018 w której bierze udział korzystający ze wsparcia. Zwrot opłaty nastąpi po przesłaniu przez zawodnika na adres e-mail: biuro@automobilklubpolski.pl źródeł informacji prasowych i/lub zdjęcia zawodnika z widoczną naszywką AP.

Naklejki i naszywki dostępne są w Biurze Sportu.