Nieoficjalne wyniki po pierwszej pętli

Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz (Ford F-150) prowadzą w klasyfikacji CEZ / RMPST po pierwszej pętli 39. Rajdu Polskie Safari. Po rozgraniu trzech odcinków specjalnych maja oni 55 sekund przewagi nad załogą Miroslav Zapletal i Bartosz Momot (F150 Evo). Trzecie miejsce zajmują Sławomir Wasiak i Krzysztof Antończak (Ford Ranger) – strata 2.28 minuty. Na czwartej pozycji są Marek Goczał i Michał Kuśnierz (Can Am Maverick X3), liderzy wśród pojazdów UTV.

W Rajdowym Pucharze Polski Samochodów Terenowych na pierwszym miejscu po 3 OS-ach sklasyfikowano Michała Goczała i Szymona Gospodarczyka (Can Am Maverick X3). Janusz Ellert i Tomasz Kwaśniewski (Toyota Land Cruiser) są na razie gorsi o 4.06 minuty, a Tomasz Kobyłecki i Michał Pawłowski (Mitsubishi Pajero ) – o 4.39 minuty.

Wśród załóg w Daciach Duster Mariusz Pietrzycki i Sabina Pietrzycka, ale nie sa oni klasyfikowani w Dacia Duster Elf Cup. W DDEC prowadzą Michał Cebula i Filip Chilarzewski przed Tadeuszem Rzeżuchowskim i Wojciechem Jermakowem.

W Pucharze Polski w Rajdach Baja na prowadzeniu znajduje się Tomasz Dąbrowski (KTM EXC-F 450), a za nim są Marcin Talaga (Can-Am Renegade 1000) i Michał Latoch (KTM EXC 450).

Obecnie załogi wyjechały z Parku Serwisowego na decydujące o końcowych wynikach trzy odcinki specjalne.