Skutery w nagrodę dla najlepszych

Firma ZIPP ufundowała cenne nagrody dla najlepszych zawodników 38. Rajdu Polskie Safari. Są nimi dwa skutery: ZIPP TOPS RS w kolorze czerwono czarnym oraz ZIPP EAGLE 0.1.
Pojazd ZIPP EAGLE 0.1 otrzyma najszybsza załoga 38. Rajdu Polskie Safari 2018 r. (zaliczane rundy: RMPST oraz RPPST).
Pojazd ZIPP TOPS RS wręczony zostanie zwycięzcom klasyfikacji generalnej PPRB.

Firma ZIPP działa na runku już ponad 10 lat. Markę wyróżnia nowoczesny i oryginalny design. Dzięki wysokiej kulturze produkcji i innowacyjnym technologiom oferuje produkty wysokiej jakości w przystępnych cenach.
Firma posiada sieć salonów i profesjonalnych punktów serwisowych.

Nad opracowaniem designu skuterów Zipp pracują projektanci i inżynierowie. To właśnie oni tworzą plany nowych modeli, dokonując analiz trendów rynkowych i zmian w preferencjach odbiorców. Dane niezbędne do tych analiz są im na bieżąco dostarczane przez dział marketingu i sprzedaży. O sukcesie takich rozwiązań świadczyć może rynkowe powodzenie kolejnych modeli skuterów projektowanych przez zespół oraz ogromne zainteresowanie polskimi projektami dwóch sprawdzonych i cieszących się uznaniem skuterów Quantum R oraz Vapor.

Błyskawiczny rozwój nie byłby możliwy bez sprawnie funkcjonującego działu sprzedaży, a tym bardziej bez doskonale przygotowanych dystrybutorów współpracujących z firmą ZIPP. Pracownicy każdego z ponad 300 punktów dealerskich ZIPP są specjalistami i partnerami do rozmowy zarówno dla profesjonalistów, jak i osób rozpoczynających dopiero skuterową przygodę. Doradztwo oferowane w punktach dealerskich dotyczy zarówno parametrów technicznych, użytkowych, bezpieczeństwa, komfortu podróży, jak i dodatkowego wyposażenia.

Dla firmy ZIPP priorytetem stało się zbudowanie profesjonalnej sieci serwisowej. Podstawą sprawnego jej działania jest ponad 200 przeszkolonych pracowników oraz największa w Polsce hurtownia części do skuterów oferująca części do wszystkich marek.

Jakość produktu jest w branży motoryzacyjnej elementem kluczowym, dlatego we wszystkich fabrykach produkujących na zlecenie ZIPP-a montaż pojazdów odbywa się wyłącznie na najnowocześniejszych liniach technologicznych. W każdej z fabryk pracują specjalnie przeszkoleni kontrolerzy, którzy dbają o zachowanie najwyższych standardów jakości. Zanim jednoślady Zipp trafią na rynek, muszą pozytywnie przejść szereg testów.

Specyfikacja skuterów:
Wymiary: 1690*645*1135
Waga: 83 kg
Silnik: 4T, wtrysk paliwa, chłodzony powietrzem
Pojemność: 50 cc
Prędkość maks.: 45 km/h
Rozruch: elektryczny/mechaniczny
Opona przód: 3,50-10
Opona tył: 3,50-10
Hamulce przód: tarczowy hydrauliczny
Zbiornik paliwa: 5,5 L