Ruszyły zgłoszenia do 38. Rajdu Polskie Safari

W dniu dzisiejszym opublikowane zostały regulaminy 6. Rundy Mistrzostw FIA Strefy Centralnej w Rajdach Terenowych, 3. Rundy Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych, 5. i 6. Rundy Mistrzostw Republiki Czeskiej w Rajdach Terenowych, 3. Rundy Rajdowego Pucharu Polski Samochodów Terenowych, 3. Rundy Rajdowego Pucharu Polski Dacia Duster ELF CUP, 3. Rundy Pucharu Polski w Rajdach Baja.
Ruszyły także zapisy dla zawodników. Pierwszy termin zgłoszeń mija 17 lipca, drugi – 20 lipca.
Oficjalna lista zgłoszeń do 38. Rajdu Polskie Safari zostanie opublikowana w piątek, 27 lipca. 01 sierpnia ukażą się zaś harmonogramy Odbioru Administracyjnego oraz Badania Kontrolnego.
Z harmonogramem rajdu można zapoznać się już teraz na stronie rajdu. Zgodnie z tym, co zapowiadał Dyrektor Rajdu – Jurek Trzaska, trasa naszych zawodów w stosunku do ubiegłego roku będzie rozszerzona – odbędzie się siedem odcinków specjalnych, w tym rozegrany w sobotę, 4 sierpnia, widowiskowy prolog. Tego samego dnia na rynku w Przasnyszu odbędzie się także spektakularny wybór pozycji startowych. Będzie więc okazja do porozmawiania z uczestnikami.
W niedzielę, 5 sierpnia, do przejechania jest sześć prób – dwie pętle po trzy odcinki. Łącznie OS-y liczyć będą około 224 kilometrów. Więcej szczegółów ujawnimy wkrótce.