Zbliża się termin zakończenia przyjmowania zgłoszeń

Trwają intensywne prace organizacyjne przed 4. rundą Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych 2017, 4. rundą Pucharu Polski Samochodów Terenowych 2017 oraz 4. rundą Pucharu Polski w Rajdach Baja 2017.

Działacze Automobilklubu Polski i Auto Moto Klub Rzemieślnik w Przasnyszu we współpracy z władzami Powiatu Przasnyskiego, Miasta Przasnysz, Miasta i Gminy Chorzele, Gmin: Przasnysz, Jednorożec i Krzynowłoga Mała „dopinają” ostatnie ustalenia, tak aby zawody przebiegły sprawnie i bezpiecznie.

Zawodnikom przypominamy, że pierwszy termin zgłoszeń do 37. Rajdu Polskie Safari mija 11 lipca, drugi zaś niedługo potem – 14 lipca. Oficjalna lista zgłoszeń do zostanie opublikowana w piątek, 21 lipca. Wtedy też ukażą się harmonogramy Odbioru Administracyjnego oraz Badania Kontrolnego. Z harmonogramem rajdu można natomiast zapoznać się już teraz.

Apelujemy do dziennikarzy, aby nie przegapili terminu nadsyłania akredytacji – upływa on w dniu 14 lipca 2017, o godzinie 23:59. Do dyspozycji mediów będzie przestronne Biuro Prasowe zlokalizowane w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Przasnyszu przy ul. Makowskej 23.

Reprezentantów Automobilklubu Polski odsyłamy zaś do „Regulaminu pomocy dla zawodników sportu samochodowego”, www.automobilklubpolski.pl/komisja-sportu-samochodowego/pomoc-dla-zawodnikow/ gdzie zawarte są wszystkie informacje dotyczące zasad, w myśl których dokonywane są zwroty za starty w rajdach (w tym Rajdzie Polskie Safari) i wyścigach. Bezwzględnym warunkiem uzyskania pomocy jest spełnienie wymagań opisanych w pkt. 1.1 (dotyczy przynależności klubowej w informacjach prasowych oraz naszywki na kombinezonie) oraz 2.1 (dotyczy nalepek na samochodzie).