Opublikowano listy startowe

Na liście CEZ/RMPST znalazły się 24 załogi. Najwyższy numer startowy otrzymali, podobnie jak przed rokiem, Miroslav Zapletal i Bartosz Momot (F150 Evo). Z „dwójką” pojadą Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz (Ford F-150), a z „trójką” – Mariusz Wiatr i Łukasz Łaskawiec (BMW X6). Zwycięzcy GEOTERMIA Lądek-Zdrój, Marek Goczał i Michał Kuśnierz (Can Am Maverick X3) startują z nr. 117.

W Rajdowym Pucharze Polski Samochodów Terenowych Badanie Kontrolne przeszło 21 samochodów. Jako pierwsi na PKC0 podjadą Tomasz Gołka i Błażej Górka (Jeep Wrangler) z numerem 201. Potem kolejno ustawią się: Michał Goleniewski i Marcin Michalski (SAM MRT 09 BMW Sport) oraz Janusz Ellert i Tomasz Kwaśniewski (Toyota Land Cruiser).

W Dacia Duster Elf Cup z nr. 208 pojadą Tadeusz Rzeżuchowski i Wojciech Jermakow, z nr. 209 – Mariusz Pietrzycki i Sabina Pietrzycka, a z 210 – Michał Cebula i Filip Chilarzewski. W cyklu zgłoszono aż dziewięć samochodów. Ulubieniec kibiców Paskal Brodnicki z Ernestem Góreckim mają numer 2017.

W Pucharze Polski w Rajdach Baja ujrzymy 14 kierowców. Z numerem 1 pojedzie Tomasz Dąbrowski, z „dwójką” – Michał Latoch (KTM EXC-F 350), a z „trójką” – Joanna Modrzewska (Husqvarna FE 350). Tomas Sykora z Czech (KTM 500 EXC – F) nakleił numer 11.

RMPST RPPST PPRB