Adam Krysiak, Krzysztof Jarmuż i Marek Łój wygrywają w MPRB

Adam Krysiak (Polaris Scrambler) wygrał klasyfikację 2. Rundy Mistrzostw Polski w Rajdach Baja w grupie Q4 podczas 43. Rajdu Polskie Safari. Krysiak zajmował pozycję lidera już po pierwszym odcinku specjalnym i prowadzenia nie oddał do samej mety.

Drugie miejsce w klasyfikacji grupy Q4 zajął Piotr Michalak (Polaris Scrambler 1000 S), który stracił do Krysiaka blisko 4 minuty.
W grupie M (motocykliści) bezapelacyjnie najlepszy był Krzysztof Jarmuż na KTM EXC, który prowadził już od sobotniego prologu. Drugie miejsce w grupie zajął Barłomiej Tabin (także KTM EXC), trzeci był Grzegorz Kołodziej (KTM EXC).

W grupie Q2 sklasyfikowany został tylko jeden zawodnik. Zwycięzcą został Marek Łój (Yamaha Raptor 700)